Πέμπτη , 24 Ιουλίου
ΚΑΝΑΛΙΑ
Follow Pathfinder TV on Twitter
iPhone optimized version of Pathfinder Tv
Oι ταινίες της ημέρας OΙ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ
Κρατικά & ιδιωτικά κανάλια
Φώτο Ώρα Τίτλος Κανάλι Είδος
16:00Τρελός, παλαβός και ΒέγγοςAlphaΕλληνική ταινία
16:30Ο πεθεροπληκτοςΝΕΡΙΤΚωμωδία
22:00Hirokin: The Last SamuraiStarΞένη ταινία
22:30Πως τελείωσε αυτό το καλοκαίριΝΕΡΙΤΞένη ταινία
ΝΟVA
Φώτο Ώρα Τίτλος Κανάλι Είδος
06:00'Oστιν & αλιDisney ChannelΝεανική Ταινία
06:25'Eνας σκύλος με μπλογκDisney ChannelΟικογενειακή
06:40Πέτρινοι κήποιNovaCinema2Δράμα
06:45Dirty dancingNovaLifεΕρωτική
06:45Μακό mermaidsDisney ChannelΟικογενειακή
07:10Λιβ και ΜαντιDisney ChannelΝεανική Ταινία
07:35'Oστιν & αλιDisney ChannelΝεανική Ταινία
07:45Γεννημένος για το καράτεDisney XDΝεανική Ταινία
07:55'Oστιν & αλιDisney ChannelΝεανική Ταινία
08:20ΤζέσιDisney ChannelΝεανική Ταινία
08:30ΜογκαμποNovaCinema1Δράσης
08:30Η πρόκλησηNovaCinema2Κωμωδία
08:30Dharma & GregNovaLifεΚωμωδία
08:45'Eνας σκύλος με μπλογκDisney ChannelΟικογενειακή
09:00Πρώτες βοήθειες για υπερηρωεςDisney XDΚωμωδία
09:05'Eνας σκύλος με μπλογκDisney ChannelΟικογενειακή
09:30Καλή τύχη ΤσάρλυDisney ChannelΔράσης
09:55Καλή τύχη ΤσάρλυDisney ChannelΔράσης
10:15Σκανδαλιές στο καράβιDisney ChannelΟικογενειακή
10:30Deja vu: 4 ημέρες 6 ώρες πίσωNovaCinema1Δράσης
10:40Σκανδαλιές στο καράβιDisney ChannelΟικογενειακή
11:00Bewitched iiiNovaLifεΚωμωδία
11:05Ρέιβεν, μια έφηβη... μέντιουμ!Disney ChannelΝεανική Ταινία
11:25Ρέιβεν, μια έφηβη... μέντιουμ!Disney ChannelΝεανική Ταινία
11:30Μυστική οργάνωση: The EastNovaCinema2Δράσης
11:35Γεννημένος για το καράτεDisney XDΝεανική Ταινία
11:40Δείπνο με φίλουςNovaLifεΔράμα
11:50Παιδιά - τσακαλια!Disney ChannelΚωμωδία
12:00Ο Τζόνι καπαχάλαDisney XDΟικογενειακή
12:15Παιδιά - τσακαλια!Disney ChannelΚωμωδία
12:35Καλή τύχη ΤσάρλυDisney ChannelΔράσης
12:40Captain PhillipsNovaCinema1Ιστορική
13:00Καλή τύχη ΤσάρλυDisney ChannelΔράσης
13:153 φορές, 20 χρόνιαNovaLifεΔράμα
13:25'Eνας σκύλος με μπλογκDisney ChannelΟικογενειακή
13:30Star Trek into DarknessNovaCinema2Δράσης
13:45'Eνας σκύλος με μπλογκDisney ChannelΟικογενειακή
14:35'Oστιν & αλιDisney ChannelΝεανική Ταινία
14:45Η συμμορία των έντεκαNovaLifεΚωμωδία
15:00Χτυποκαρδια στο γραφείοNovaCinema1Κωμωδία
15:00'Oστιν & αλιDisney ChannelΝεανική Ταινία
15:25Λιβ και ΜαντιDisney ChannelΝεανική Ταινία
15:45Ο γάμος της χρονιάςNovaCinema2Κωμωδία
15:45Μακό mermaidsDisney ChannelΟικογενειακή
16:10Μακό mermaidsDisney ChannelΟικογενειακή
16:30Γεννημένος για το καράτεDisney XDΝεανική Ταινία
16:35'Oστιν & αλιDisney ChannelΝεανική Ταινία
16:55CarriersNovaCinema1Θρίλερ
17:20ΤζέσιDisney ChannelΝεανική Ταινία
17:45'Eνας σκύλος με μπλογκDisney ChannelΟικογενειακή
18:00Μπαμπάδες ντανταδεςNovaCinema2Κωμωδία
18:10Λιβ και ΜαντιDisney ChannelΝεανική Ταινία
18:30Μακό mermaidsDisney ChannelΟικογενειακή
18:55Μακό mermaidsDisney ChannelΟικογενειακή
19:00Ραγισμένα όνειραNovaCinema1Δράμα
19:15Ο απίστευτος Μπαρτ γουόντερστοουνNovaCinema3Κωμωδία
19:20Ερωτικές ραδιουργίεςNovaLifεΚωμωδία
19:20ΒιολέταDisney ChannelΝεανική Ταινία
19:40Το τέλειο χτύπημαNovaCinema2Θρίλερ
19:55Πρώτες βοήθειες για υπερηρωεςDisney XDΚωμωδία
20:05Λιβ και ΜαντιDisney ChannelΝεανική Ταινία
20:30ΤζέσιDisney ChannelΝεανική Ταινία
20:50'Eνας σκύλος με μπλογκDisney ChannelΟικογενειακή
21:00X-men: η τελική αναμέτρησηNovaCinema3Δράσης
21:00Οι αντικαταστάτεςNovaLifεΚωμωδία
21:15Μακό mermaidsDisney ChannelΟικογενειακή
21:40'Oστιν & αλιDisney ChannelΝεανική Ταινία
22:00Στο δρόμοNovaCinema1Δράσης
22:00Για πάντα νέοιNovaCinema2Ερωτική
22:00Καλή τύχη ΤσάρλυDisney ChannelΔράσης
22:00Γεννημένος για το καράτεDisney XDΝεανική Ταινία
22:25Παιδιά - τσακαλια!Disney ChannelΚωμωδία
22:25Γεννημένος για το καράτεDisney XDΝεανική Ταινία
22:50Κουνhσου στο ρυθμόDisney ChannelΚωμωδία
23:10WolfbloodDisney ChannelΟικογενειακή
23:35WolfbloodDisney ChannelΟικογενειακή
23:50Εξομολογήσεις ενός επικίνδυνου μυαλούNovaLifεΙστορική
23:55IdiocracyNovaCinema2Δράσης
00:00ΒιολέταDisney ChannelΝεανική Ταινία
00:15'Aκουσε μεNovaCinema1Κωμωδία
01:25Το τέλος του κόσμουNovaCinema2Κωμωδία
02:30ΒιολέταDisney ChannelΝεανική Ταινία
03:507 μέρες στην ΑβάναNovaCinema2Δράμα
03:55Scary movie 5NovaCinema1Κωμωδία
05:20Λίντα Λάβλεϊς: το Βαθύ λαρύγγιNovaCinema1Ιστορική

OTE TV
Φώτο Ώρα Τίτλος Κανάλι Είδος
06:20Το 'Oνειρο της ΚυριακήςOTE Cinema 3Ταινία
06:35Iron Sky: Το 4ο Ράιχ Επιτίθεται (Iron Sky)OTE Cinema 1 HDΤαινία
07:00Η Γιορτή (In Celebration)Sundance Channel HDΤαινία
07:00Η Παράνοια της TV (The TV Set)OTE Cinema 2Ταινία
07:00'Eνας Αγρότης στο Διάστημα (The Astronaut Farmer)Village CinemaΤαινία
07:55Θανάση, Σφίξε κι Άλλο το ΖωνάριOTE Cinema 3Ταινία
08:15American Girl 3: Saige Paints the SkyOTE Cinema 1 HDΤαινία
08:30Το Βιβλίο της Ζούγκλας 2 (The Jungle Book 2)OTE Cinema 2Ταινία
09:10The Taiwan OysterSundance Channel HDΤαινία
09:15Κάτι Τρέχει με τον Bliss (The Trouble with Bliss)Village CinemaΤαινία
09:35Ο Καμαριέρης της ΜπουζουξούςOTE Cinema 3Ταινία
09:50Εγώ, το Ρομπότ (I, Robot)OTE Cinema 2Ταινία
10:00Ιπτάμενος Κροίσος (The Aviator)OTE Cinema 1 HDΤαινία
11:00Το Μαγαζί των Θαυμάτων (Mr. Magorium's Wonder Emporium)Village CinemaΤαινία
11:15Περάστε την Πρώτη του ΜηνόςOTE Cinema 3Ταινία
11:50Among WolvesOTE Cinema 2Ταινία
12:40'Eνα Βότσαλο στη ΛίμνηOTE Cinema 3Ταινία
13:00Στραβοί Πιλότοι! Μέρος Ντέφτερον (Hot Shots! Part Deux)OTE Cinema 1 HDΤαινία
13:00Πέραν Πάσης Υποψίας (Beyond a Reasonable Doubt)Village CinemaΤαινία
13:30Good IntentionsSundance Channel HDΤαινία
14:00Σκοτεινός Κώδικας (Knowing)OTE Cinema 2Ταινία
14:25Κάποια Μάνα ΑναστενάζειOTE Cinema 3Ταινία
14:30Ρεβέκκα (Rebecca)OTE Cinema 1 HDΤαινία
14:55Μεταφυσικό... Ταλέντο (Sympathy for Delicious)Village CinemaΤαινία
15:00Η Γιορτή (In Celebration)Sundance Channel HDΤαινία
15:45Κατά Λάθος ΔιάσημοςOTE Cinema 3Ταινία
16:10Προσοχή! Δημόσιος Κίνδυνος! (Classe Tous Risques)OTE Cinema 2Ταινία
16:50Μην της το Πεις (Don't Tell)OTE Cinema 1 HDΤαινία
16:55Τσιγγάνικο ΑίμαOTE Cinema 3Ταινία
17:10The Taiwan OysterSundance Channel HDΤαινία
17:10Οι Τρεις Ήρωες (Three Kings)Village CinemaΤαινία
18:10Killers: Γάμος να σου... Πετύχει (Killers)OTE Cinema 2Ταινία
18:25Μια Ιταλίδα στην ΕλλάδαOTE Cinema 3Ταινία
19:00Στενά Περιθώρια (Man on a Ledge)OTE Cinema 1 HDΤαινία
19:15Οι Μάγοι της Μπάλας (The Dream Team)Village CinemaΤαινία
20:00Ήρεμο Χάος (Caos Calmo)OTE Cinema 2Ταινία
20:05Αν 'Eχεις Τύχη...OTE Cinema 3Ταινία
21:00Κάθαρση (The Purge)OTE Cinema 1 HDΤαινία
21:00The CallVillage CinemaΤαινία
22:00Στο Μυαλό του Τζον Μάλκοβιτς (Being John Malkovich)OTE Cinema 2Ταινία
22:00'Eνα Τανκ στο Κρεββάτι μουOTE Cinema 3Ταινία
22:45Η Λίστα του Σίντλερ (Schindler's List)OTE Cinema 1 HDΤαινία
22:45Επιχείρηση 'Σκιά' (Shadows in Paradise)Village CinemaΤαινία
23:45Τραγούδια της ΦωτιάςOTE Cinema 3Ταινία
00:35Περιορισμός Κατ' Οίκον (Stash House)Village CinemaΤαινία
01:05CrashOTE Cinema 1 HDΤαινία
01:10The Taiwan OysterSundance Channel HDΤαινία
01:15Σφραγισμένα Χείλη (The Reader)OTE Cinema 2Ταινία
01:20'Oλοι θα ΖήσουμεOTE Cinema 3Ταινία
02:45Υπό το Μηδέν (The Frozen Ground)Village CinemaΤαινία
02:55Μη μου ΆπτουOTE Cinema 3Ταινία
03:00Πέντε Λεπτά Πριν τον Παράδεισο (Five Minutes of Heaven)OTE Cinema 1 HDΤαινία
03:20Bobby Z (The Death and Life of Bobby Z)OTE Cinema 2Ταινία
04:30Προμηθέας (Prometheus)OTE Cinema 1 HDΤαινία
04:30Και οι 14 Ήταν ΥπέροχοιOTE Cinema 3Ταινία
04:40Χωρίς Ελπίδα Διαφυγής (A Perfect Getaway)Village CinemaΤαινία
04:55Ο Αγνοούμενος (Missing)OTE Cinema 2Ταινία
05:30Good IntentionsSundance Channel HDΤαινία
RSS feed
για τις ταινίες της ημέρας
© 1997-2014 Phaistos Networks S.A.