Τετάρτη , 23 Απριλίου
ΚΑΝΑΛΙΑ
Follow Pathfinder TV on Twitter
iPhone optimized version of Pathfinder Tv
Oι ταινίες της ημέρας OΙ ΤΑΙΝΙΕΣ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ
Κρατικά & ιδιωτικά κανάλια
Φώτο Ώρα Τίτλος Κανάλι Είδος
21:15Ο μπακαλογατοςAnt1Κωμωδία
22:00Η τελευταία λεγεώναStarΞένη ταινία
22:00Μερικοί το προτιμούν κρύοAlphaΕλληνική ταινία
00:30Ισχυροί δεσμοίMegaΞένη ταινία
03:15Στεγνό καθάρισμαStarΞένη ταινία
ΝΟVA
Φώτο Ώρα Τίτλος Κανάλι Είδος
07:20Ο γυρισμόςNovaCinema1Ερωτική
07:45Πρώτες βοήθειες για υπερηρωεςDisney XDΚωμωδία
08:45Τ` απομεινάρια μιας μέραςNovaCinema2Ερωτική
09:30Η κόρηNovaCinema1Δράμα
09:50Δίδυμοι βασιλιάδεςDisney XDΝεανική Ταινία
10:15Δίδυμοι βασιλιάδεςDisney XDΝεανική Ταινία
10:40Δίδυμοι βασιλιάδεςDisney XDΝεανική Ταινία
11:00Ο αρχαριοςNovaCinema2Κωμωδία
11:30Γεννημένος για το καράτεDisney XDΝεανική Ταινία
11:45Phil SpectorNovaCinema1Ιστορική
11:55Γεννημένος για το καράτεDisney XDΝεανική Ταινία
12:20Η απαγωγήDisney XDΟικογενειακή
13:20'Eτοιμες για όλαNovaCinema1Κωμωδία
13:40Επτά χρόνια στο ΘιβέτNovaCinema2Ιστορική
15:00Κάτι πιο ποπNovaCinema1Κωμωδία
15:55Το Φιλι της πεταλούδαςNovaCinema2Δράμα
16:30Γεννημένος για το καράτεDisney XDΝεανική Ταινία
16:55Γάμος σε δόσειςNovaCinema1Κωμωδία
18:20Πολύ σκληρός για να πεθάνει σήμεραNovaCinema2Δράσης
19:10Υπόθεσις Τόμας ΚραουνNovaCinema3Δράσης
19:15ΧίτσκοκNovaCinema1Ιστορική
19:55Πρώτες βοήθειες για υπερηρωεςDisney XDΚωμωδία
20:05Το μπαράκι του σαν ελμοNovaCinema2Ερωτική
21:00Grand Hotel iiNovaCinema1Θρίλερ
21:00ΣτριπτίζNovaCinema3Δράσης
22:00Επτά ψυχοπαθείςNovaCinema2Κωμωδία
22:00Γεννημένος για το καράτεDisney XDΝεανική Ταινία
22:25Γεννημένος για το καράτεDisney XDΝεανική Ταινία
22:55GAME of thrones ivNovaCinema3Δράσης
23:40Η πόλη των παιδιώνNovaCinema1Δράμα
23:55BulworthNovaCinema2Κωμωδία
01:45Ο άνθρωπος με τις σιδερένιες γροθιέςNovaCinema2Δράσης
02:45Σατανική συνάντησηNovaCinema1Δράσης
04:10Ο πατριώτηςNovaCinema2Δράσης
04:45Scary movie 5NovaCinema1Κωμωδία

OTE TV
Φώτο Ώρα Τίτλος Κανάλι Είδος
06:10Μία Θαυμάσια Μέρα (One Fine Day)OTE Cinema 1 HDΤαινία
06:50Δίψα για ΖωήOTE Cinema 3Ταινία
07:00Χωρίς ΣύνοραVillage CinemaΤαινία
07:00I Used to Be DarkerSundance Channel HDΤαινία
07:10Αγεφύρωτες Σχέσεις (An Unfinished Life)OTE Cinema 2Ταινία
08:30Bending All the RulesSundance Channel HDΤαινία
08:45Που Πας Χωρίς ΑγάπηOTE Cinema 3Ταινία
09:15Επιστροφή στην Πατρότητα (The Boys Are Back)Village CinemaΤαινία
09:55ΧριστίναOTE Cinema 3Ταινία
10:55Πλανήτης 51: Επισκέπτης από τη Γη (Planet 51)OTE Cinema 1 HDΤαινία
11:05Οι Πέντε Πρώην μου (My Last Five Girlfriends)OTE Cinema 2Ταινία
11:10Τα Αστέρια της Μπάλας: Η Απίστευτη Ιστορία της New York CosmosVillage CinemaΤαινία
11:30Ξύπνα Καϋμένε ΠερικλήOTE Cinema 3Ταινία
12:00Almayer's FollySundance Channel HDΤαινία
12:30The WayOTE Cinema 1 HDΤαινία
12:50Το Μωρό της Καμπούλ (Kabuli Kid)OTE Cinema 2Ταινία
13:05Αχ Αυτή η Γυναίκα ΜουOTE Cinema 3Ταινία
13:15Ο Δάσκαλος της Πλάκας (Tenure)Village CinemaΤαινία
14:30Επιστροφή στο Ναό του Σολομώντα (The Librarian: Return to King Solomon's Mines)OTE Cinema 2Ταινία
14:40Αόρατος Συγγραφέας (The Ghost Writer)OTE Cinema 1 HDΤαινία
14:45Τζέην 'EυρOTE Cinema 3Ταινία
14:55Echelon: Η Συνωμοσία εκ των 'Eσω (The Gift)Village CinemaΤαινία
15:00I Used to Be DarkerSundance Channel HDΤαινία
16:05Αλλού τα ΚακαρίσματαOTE Cinema 3Ταινία
16:10Το Μυστήριο του Edwin Drood (The Mystery of Edwin Drood)OTE Cinema 2Ταινία
16:30Bending All the RulesSundance Channel HDΤαινία
16:50Κοκτέιλ (Cocktail)OTE Cinema 1 HDΤαινία
17:05Dark ShadowsVillage CinemaΤαινία
17:30Ο Τελευταίος ΑιχμάλωτοςOTE Cinema 3Ταινία
18:00TrishnaOTE Cinema 2Ταινία
18:40Μοιραία Σχέση (All Good Things)OTE Cinema 1 HDΤαινία
19:00Το Προ-πο και τα ΜπουζούκιαOTE Cinema 3Ταινία
19:05Τα Χρόνια του Σκότους (Midnight Chronicles)Village CinemaΤαινία
20:00Computer ChessSundance Channel HDΤαινία
20:00Τρομερά Παιδιά (Wonder Boys)OTE Cinema 2Ταινία
20:20Δύο Μοντέρνοι ΓλεντζέδεςOTE Cinema 3Ταινία
21:00Χάος (Chaos)Village CinemaΤαινία
22:00Στο Κενό της (Fill the Void)OTE Cinema 2Ταινία
22:00ΘύμαOTE Cinema 3Ταινία
22:55Στο 'Oνομα του Χρήματος (Cash)Village CinemaΤαινία
23:00The ChosenSundance Channel HDΤαινία
23:00Το Χτύπημα του Γερακιού (Day of the Falcon)OTE Cinema 1 HDΤαινία
23:40Ο Τελευταίος Δήμιος (The Last Hangman)OTE Cinema 2Ταινία
23:45ΙφιγένειαOTE Cinema 3Ταινία
00:00Θα σου Κόψω το Κεφάλι (Severance)OTE Cinema 2Ταινία
00:30Bending All the RulesSundance Channel HDΤαινία
01:00Οι Γιοι Τεσσάρων Ληστών (Knockaround Guys)Village CinemaΤαινία
01:05Πρωτάθλημα για... Βαρυποινίτες (The Longest Yard)OTE Cinema 1 HDΤαινία
01:35Σε Είδα στ' 'Oνειρο μου (The Science of Sleep)OTE Cinema 2Ταινία
01:35Ο Καμαριέρης της ΜπουζουξούςOTE Cinema 3Ταινία
03:00Σε Βλέπω (Saw)Village CinemaΤαινία
03:00Apollo 18OTE Cinema 1 HDΤαινία
03:15ΥπογραφήOTE Cinema 3Ταινία
03:25Ημερολόγιο Ενός Ρομαντικού Ηδονοβλεψία (Hallam Foe)OTE Cinema 2Ταινία
04:00Almayer's FollySundance Channel HDΤαινία
04:30MaladiesOTE Cinema 1 HDΤαινία
04:50Η Πύλη των Νεκρών (Solstice)Village CinemaΤαινία
05:30Ο Σερφαντασμένος (Surfer, Dude)OTE Cinema 2Ταινία
05:30Οι 'EνοχοιOTE Cinema 3Ταινία
RSS feed
για τις ταινίες της ημέρας
© 1997-2014 Phaistos Networks S.A.